Jak zrobić piękne prezenty handmade

Każdy chce dać unikalne i spersonalizowane prezenty swoim bliskim, a chyba nie każdemu się to udaje. Oto lista łatwych, domowych pomysłów na prezenty, które możesz wykonać nie wydając dużo.

Cake Pop Art

Jeśli szukasz łatwego sposobu na zrobienie cake pop, to ten sposób będzie idealny. Wystarczy, że zrobisz ciasto na tort i przelejesz je do słoika typu mason. Następnie udekoruj go i przyklej do patyka.

Cherry Pop Art

Możesz zrobić wiśniowy pop art, robiąc mieszaninę białego lukru i czerwonego lukru, a następnie udekorować go. Możesz również zrobić wiśnię w kształcie serca.

Jelly Bean Art

Możesz zrobić galaretkę z fasolką używając foremki do wycinania ciasteczek i pokroić ją w pożądane kształty. Następnie zanurz je w syropie cukrowym.

Sztuka z tulipanów

Możesz zrobić sztukę tulipana, wlewając mieszaninę wody i mąki. Następnie możesz go udekorować używając barwnika spożywczego.

Sztuka z masła orzechowego

Możesz zrobić sztukę z masła orzechowego poprzez rozprowadzenie masła orzechowego w pożądanym kształcie.

Sztuka z dyni

Możesz zrobić sztukę z dyni robiąc mieszankę wody, mąki i soli. Następnie możesz ją namalować na kartce papieru, a potem wyciąć.

Ozdoby świąteczne

Możesz łatwo zrobić ozdoby świąteczne. Możesz zrobić choinkę używając plastikowych butelek i zrobić ornament używając drewnianych patyczków.

Płatki śniegu

Możesz zrobić płatki śniegu używając bibuły, a następnie udekorować je używając brokatu.

Wnioski:

Mam nadzieję, że podobały Ci się powyższe pomysły na prezenty DIY. Jeśli masz jeszcze jakieś pomysły, nie krępuj się podzielić nimi z nami.