Najlepszy sposób, aby nauczyć się wymowy R u dorosłych

R jest najczęstszym dźwiękiem w języku angielskim, ale wymowa r nie jest tak łatwa, jak się wydaje. Jest wiele osób, które potrafią poprawnie wymówić dźwięk r, ale większość ludzi nie potrafi.

Jeśli jesteś wśród tych, którzy nie potrafią wymówić r, to pewnie zastanawiasz się, jak wymówić r. Tak więc, oto artykuł, w którym znajdziesz najlepszy i łatwy sposób, aby nauczyć się wymawiać r u dorosłych.

Naucz się wymawiać r u dorosłych, mówiąc powoli

Większość ludzi wymawia r źle, wymawiają dźwięk r szybko i zapominają wymawiać dźwięk na końcu słów. Jeśli jesteś jednym z nich, to musisz myśleć, jaki jest najlepszy sposób, aby nauczyć się wymawiać r w dorosłych.

Więc nie martw się, bo tutaj jest najlepszy sposób, aby nauczyć się wymawiać r w dorosłych. Kiedy mówisz dźwięk r, musisz wymawiać go powoli. Musisz wymawiać go tak, jak wymawiałbyś każde inne słowo.

Na przykład, jeśli mówisz słowo “samochód”, musisz wymawiać je powoli, tak jakbyś wymawiał słowo “cah”.

Jeżeli nie wymawiasz poprawnie r, to możesz otrzymać błędne znaczenia. Dlatego musisz nauczyć się poprawnie wymawiać r.

Naucz się wymawiać r u dorosłych słuchając głosu

Jednym z najczęstszych błędów popełnianych przez ludzi jest to, że wymawiają dźwięk r jako dźwięk “ee”. Wymawiają go tak, jakby mówili “ay”.

Ale to nie jest właściwy sposób wymawiania głoski r.

Musisz wymawiać r jako dźwięk “ah”. Musisz wymawiać je tak, jakbyś mówił słowo “samochód” lub “szczur”.

Jeżeli masz donośny głos, musisz mówić cicho. W ten sposób będziesz prawidłowo wymawiał głoskę r.

Wnioski:

Mam nadzieję, że powyższy artykuł pomoże Ci w nauce wymawiania r u dorosłych. Jestem pewna, że wymienione tu wskazówki pomogą Ci w prawidłowej wymowie r.