Super Action Movies: Najbardziej przyjemne filmy wszech czasów

Świat stał się innym miejscem niż w ostatnich dekadach. Całkowicie zmieniliśmy nasz styl życia i cieszymy się naszym życiem w inny sposób. W tej erze technologii i innowacji, opracowaliśmy inną formę rozrywki, która jest znana jako super filmy akcji. Są to najprzyjemniejsze filmy wszech czasów, które warto oglądać ponownie i ponownie.

1. ‘Die Hard’ (1988)

Jest to klasyczny hollywoodzki film, który został wyreżyserowany przez Johna McTiernana. Jest on oparty na książce o tej samej nazwie, napisanej przez Bruce’a Gellera. Jest to pierwszy film z gatunku action thriller, którego akcja rozgrywa się w przyszłości. John McClane jest bohaterem tego filmu, który prowadzi normalne życie, ale nagle zostaje uwikłany w nieoczekiwaną sytuację.

2. ‘Gwiezdne wojny’ (1977)

Jest to jeden z największych filmów akcji wszech czasów. Jest to pierwszy film science fiction, który jest jednocześnie blockbusterem. Jego akcja rozgrywa się w roku 30 lat przed współczesnością. Luke Skywalker jest rycerzem Jedi, a Han Solo jest przemytnikiem. Jest to opowieść o tym, jak walczą ze złym imperium.

3. ‘Aliens’ (1986)

Jest to jeden z najbardziej oczekiwanych i udanych filmów akcji wszech czasów. James Cameron jest reżyserem i scenarzystą tego filmu. Jest to piąta odsłona franczyzy ‘Alien’. Grupa marines zostaje wysłana do zbadania katastrofy statku kosmicznego w roku 2187. Wewnątrz statku odkrywają dziwny organizm.

4. ‘Dumb and Dumber’ (1994)

To jeden z najbardziej zabawnych i rozrywkowych filmów wszech czasów. Jim Carrey i Jeff Daniels to dwaj główni aktorzy tego filmu. Harry Dunne jest głównym bohaterem tego filmu. Jest to człowiek, który bardzo kocha swoją żonę i dzieci. Uważa również, że jest mądrzejszy od wszystkich innych.

5. ‘The Matrix’ (1999)

Jest to film akcji z gatunku science fiction. Keanu Reeves jest głównym aktorem tego filmu. Jest on oparty na komiksie o tej samej nazwie. Jest to jeden z najczęściej oglądanych filmów wszech czasów.

6. ‘Terminator 2: Dzień sądu’ (1991)

Jest to sequel pierwszego filmu o Terminatorze. Arnold Schwarzenegger gra w tym filmie rolę Johna Connora. Akcja filmu rozgrywa się w roku 2029. Nadchodzi Dzień Sądu i Sarah Connor musi uratować swojego syna przed robotami.

7. ‘Total Recall’ (1990)

Arnold Schwarzenegger jest głównym aktorem tego filmu. Jest on oparty na opowiadaniu o tym samym tytule napisanym przez Philipa K. Dicka. Historia opowiada o mężczyźnie o imieniu Douglas Quaid, który ma marzenie, aby stać się kimś innym.

8. ‘Die Hard 2’ (1990)

Bruce Willis jest głównym aktorem tego filmu. Akcja filmu rozgrywa się w roku 2022. Po wydarzeniach z filmu “Die Hard”, John