10 Książek dla dzieci

Szukasz jakichś fajnych książek dla dzieci? Tutaj mamy zamiar podzielić się z wami kilka ładne i ciekawe książki, które będą trzymać cię zaangażowany przez wiele godzin.

Najlepszą rzeczą w tych książkach jest to, że są one napisane dla dzieci i nigdy nie będziesz czuł się znudzony podczas ich czytania.

Oto kilka książek, które z pewnością sprawią, że zakochasz się w książkach:

1. Kot w kapeluszu dużo o tym wie!

Jest to jedna z najpopularniejszych książek dla dzieci i nie ma wątpliwości, że będzie to pierwsza książka, którą przeczytasz. Jest to książka zabawna, ale jest to również książka edukacyjna. Jest to książka, w której bohaterowie mają różne zawody i umiejętności.

2. Alice’s Adventures In Wonderland (Przygody Alicji w Krainie Czarów)

Kolejna popularna książka dla dzieci, jest to klasyka i jestem pewien, że ją pokochasz. Lewis Carroll napisał ją, gdy miał zaledwie 15 lat i jest to wspaniała historia, którą można się cieszyć.

3. Magiczny domek na drzewie

Jeśli jesteś fanem opowieści fantasy to jest to właściwa książka dla Ciebie. Magic Tree House to seria książek, które są oparte na prawdziwych miejscach. Jest to świetna książka do czytania swojemu dziecku i jest polecana dla dzieci, które lubią czytać historie fantasy.

4. Mała Syrenka (The Little Mermaid)

Jest to kolejna klasyczna bajka i jest to bardzo dobra książka do czytania swojemu dziecku. Jeśli jesteś fanem filmów Disneya to na pewno pokochasz tę książkę.

5. Harry Potter

Harry Potter to wspaniała seria książek i jeśli jesteś fanem Harry’ego Pottera to jest to idealna książka dla Ciebie. Jest to pierwsza książka z serii i na pewno pokochasz ją.

6. Gdzie są dzikie stwory

Jest to świetna książka dla Twoich dzieci, jeśli jesteś fanem Maxa. Max chce jeść wszystko, co jest wokół niego i nie lubi iść do łóżka. Jest to wspaniała książka dla dzieci i sprawi, że będą się śmiać.

7. Wyspa Skarbów (Treasure Island)

Jeśli jesteś fanem książek przygodowych to jest to idealna książka dla Ciebie. Jest to klasyczna książka, która sprawi, że będziesz cieszyć się historią.

8. Charlotte’s Web

Charlotte’s Web to wspaniała książka o przyjaźni, a jeśli jesteś fanem Roalda Dahla to jest to idealna książka dla Ciebie.

9. Lew, czarownica i szafa

Jest to klasyczna książka, która sprawi, że zakochasz się w tej historii. Jest to pierwsza książka z Kronik Narnii i jest to świetna książka do czytania do swoich dzieci.

10. The Adventures of Huckleberry Finn

Jest to słynna powieść Marka Twaina i jest to świetna książka do przeczytania, jeśli jesteś fanem Marka Twaina.

Wnioski:

Mam nadzieję, że kochałeś te książki i wiem, że pokochasz ich czytanie. Podzieliłem się również z wami kilka najlepszych książek dla dzieci, które nie są dostępne na rynku.